Při nákupu nad 2500 Kč / 98 € doprava zdarma!
Čisté NMN 500 mg
  • Čisté NMN 500 mg
  • Čisté NMN 500 mg

Čisté NMN 500 mg0049

NAD+ booster pro dlouhověkost, zdraví a více energie vyrobený z vysoce čistého NMN a testování nezávislými laboratořemi.

2 860
2 487 Kč bez DPH
Na cestě k nám (do 14 dní)
Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně
Pro produkty hledáme vědecké studie Pro produkty hledáme vědecké studie
Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme
  • Detailní popis
  • Hodnocení 3

Detailní popis produktu

Složení

30 kapslí obsahující 500mg NMN (Nikotinamid mononukleotid) (dohromady 15g)

Kompletní specifikace

Jeden z nejzajímavějších doplňků stravy ze světa proti stárnutí a dlouhověkosti. Podporuje zdravé stárnutí a zlepšuje procesy v každé naší buňce. Ukazuje se, že zlepšuje energetický metabolismus buněk a tím nám dodává více energie, také přes doplňování NAD+, látky zásadní v nespočtu procesů, které se týkají právě energie, ale i zánětu a dalších. Zlepšuje inzulinovou senzitivitu, zdraví mozku, buněčnou regeneraci a snižování zánětu. Zapínají také sirtuiny, které hrají roli v opravách DNA, snižování zánětu, kardiovaskulárním zdraví a metabolickém zdraví - energie, inzulinová senzitivita a hubnutí.

 

NMN máme v hledáčku již delší dobu. Je to nejzmiňovanější doplněk stravy profesora Davida Sinclaira, který dělá výzkum a napsal knihu o dlouhověkosti a zdravém stárnutí. Proto jsme extrémně potěšení, že vám můžeme představit NMN u kterého jsme si jistí, že funguje a opravdu dostanete to, co kupujete.

 

Dávkování

NMN se obecně považuje za neškodné. Sám David Sinclaire tvrdí, že bere 1g NMN denně. Avak kvůli nedostatečnému množství vědeckých studií na lidech doporučujeme brát 1 kapsli každý druhý den a postupně zvyšovat na 1 kapsli denně.

Skladování

Doplněk stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu.

Upozornění:
“Naší specializací není klinická medicína. Vycházíme z vědy a množství studií založených jak na zvířecích tak lidských modelech. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

Hodnocení

3 hodnocení a 1 uživatelských recenzí

  • 5 3x
  • 4 0x
  • 3 0x
  • 2 0x
  • 1 0x
Hana Procházková Prochazkova 11.05.2021 09:31 (Neověřené hodnocení)

Hana Prochazkova 22.04.2021 10:16 (Neověřené hodnocení)

Petra Pokorná 20.04.2021 15:03 (Neověřené hodnocení)

Funguje velmi rychle...

Související produkty

Spinner

Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies.