Quinton Isotonic ampule 30x10 ml
 • Quinton Isotonic ampule 30x10 ml
 • Quinton Isotonic ampule 30x10 ml

Quinton Isotonic ampule 30x10 ml0016

Přírodní čerstvá mořská voda

Quinton Isotonic je přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací, bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní. Získává se z planktonových oblastí, které obsahují kompletní spektrum mořských iontových minerálů v organické formě. Isotonic je přírozeným zdrojem všech potřebných minerálů a stopových prvků, který pomáhá vyživovat naše buňky, díky čemuž zlepšuje jejich komunikaci a tedy i funkčnost celého organismu. 

899
782 Kč bez DPH
Skladem
Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně
Pro produkty hledáme vědecké studie Pro produkty hledáme vědecké studie
Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme
 • Detailní popis
 • Hodnocení

Detailní popis produktu

Quinton Isotonic je přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací, bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní. Získává se z planktonových oblastí, které obsahují kompletní spektrum mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě (celkem 78 prvků – minerální látky, vitamíny, proteiny, aminokyseliny, antioxidanty). Isotonic je přírozeným zdrojem všech potřebných minerálů a stopových prvků, který pomáhá vyživovat naše buňky, díky čemuž zlepšuje jejich komunikaci a tedy i funkčnost celého organismu. Isotonic pomáhá regulovat homeostázu, naše dynamické equilibrium v těle, rehydratuje a celkově celé tělo vyživuje.*

Obsažené složky

Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací, bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000) 

Dávkování

Aktivní dávkování: 3 ks ampulek 3 x denně (2 ráno a 2 v poledne)

Udržovací dávkování: 1 ks ampule 2 x denně (1 ráno a 1 v poledne)

Pokyny pro užívání:

 • Užívejte alespoň 10 minut před jídlem co nejvíce nalačno. Ideálně ráno po probuzení, případně v poledne před jídlem a také večer před spaním,
 • před polknutím podržte mořskou plazmu chvíli v ústech,
 • pokud možno 10 minut po užití nepijte jiné tekutiny,
 • za optimální dávku je považován objem v rozmezí od 1 do 6 ampulí denně.

 

Skladování

Na suchém a tmavém místě do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Není určeno pro děti.

Náš příběh

Jsme v týmu všichni velmi fyzicky aktivní, a proto je pro nás důležité doplňovat minerály, které mají vysokou vstřebatelnost. Tato mořská voda nám výrazně přispívá k obnově katalických funkcí a podporuje naše těla ke správné funkci a odolnosti. Konzumujeme jen to, co máme ověřené a co na nás funguje a tento výrobek je rozhodně jeden z nich.

 

Upozornění:

“Naší specializací není klinická medicína. Vycházíme z vědy a množství studií založených jak na zvířecích tak lidských modelech. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.” stavu přistupujte zodpovědně.”

Hodnocení

0 hodnocení a 0 uživatelských recenzí

 • 5 0x
 • 4 0x
 • 3 0x
 • 2 0x
 • 1 0x
Zatím nikdo neudělil hodnocení.
Buďte první, kdo napíše hodnocení k tomuto produktu.
Spinner

Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies.