Mucuna pruriens 20 g

Mucuna pruriens 20 g0021

Certifikovaný extrakt z fazolí Mucuna Pruriens s obsahem L-DOPA 98 %

Mucuna pruriens, známější pod názvem sametové fazole, je v biohackingu spojována s účinky na mozek i sexualitu. Obsahuje totiž látku L-DOPA, která v těle umožňuje produkci neurotransmiteru dopaminu. Ten je klíčový v procesech jako jsou motivace, libido, ale i paměť a tvorba nových vzpomínek. 

195
170 Kč bez DPH
Skladem
Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně
Pro produkty hledáme vědecké studie Pro produkty hledáme vědecké studie
Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme
  • Detailní popis
  • Hodnocení 2

Detailní popis produktu

Certifikovaný extrakt s obsahem 98% L-DOPA se užívá příležitostně pro krátkodobou optimalizaci dopaminu v mozku. L-DOPA se také používá k boji s Parkinsonovou nemocí, právě díky její možnosti navyšovat v mozku produkci dopaminu. V historii ji používali a používají amazonské kmeny pro zmírnění třesu a proti průjmu. V Mexiku zase jako náhražku kávy, které říkali “nescafe” a v Indii zase v kombinaci s mlékem, kterým vznikl afrodiziakální nápoj, který užívali při obřadech a rituálech.

Složení mucuna pruriens

  • Práškový extrakt 20g
  • Obsah L-DOPA 98%

 

Dávkování

100-300mg rozmíchat ve vodě před nebo po kognitivně, či energeticky náročné činnosti. 

Doporučujeme mucunu pruriens nekonzumovat v krátkém časovém rozestupu s bílkovinami a při pravidelné konzumaci dělat i vícedenní pauzy. 

Neužívat v kombinaci s přípravkem L-tyrosine. 

Nekombinovat s více než jednou další bylinou či adaptogenem v rozmezí  1 hodiny. 

Skladování

Mucuna pruriens je doplňkem stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem do 18 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu.

Náš příběh

V biohackingu jsou sametové fazole populárním nástrojem. V našem arsenalu je Mucuna pruriens od úplných začátků. Avšak u dopaminu je třeba věnovat pozornost jeho dlouhodobé udržitelnosti a základním pilířům jeho optimalizace jako jsou spánek, imunita, odpočinek a fyzická aktivita. Doplněk užíváme při speciálních příležitostech jako před nebo po náročných mentálních či fyzických činnostech nebo.

 

Upozornění:
“Naší specializací není klinická medicína. Vycházíme z vědy a množství studií založených jak na zvířecích tak lidských modelech. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

Hodnocení

2 hodnocení a 0 uživatelských recenzí

  • 5 2x
  • 4 0x
  • 3 0x
  • 2 0x
  • 1 0x
Zákazník si přál zůstat v anonymitě 11.07.2021 11:27 (Neověřené hodnocení)

Tomáš Vybíral 23.05.2021 09:24 (Neověřené hodnocení)

Spinner

Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies.