Právě jsme pro Vás naskladnili nové zboží ! Naleznete jej v sekci NOVINKY.
Brain We Are MIND - Mix pro tvojí mysl 50 kapslí

Brain We Are MIND - Mix pro tvojí mysl 50 kapslí1001

Nastartuj svůj mozek s mixem pro paměť a pozornost! Trojice bylin a hub Ti budou parťákem při učení a mentálních i sportovních aktivitách všeho druhu.

 

390
339 Kč bez DPH
Skladem
Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně
Pro produkty hledáme vědecké studie Pro produkty hledáme vědecké studie
Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme
 • Detailní popis
 • Hodnocení 1

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Dvě byliny Brahmi a Rozchodnice jsou skvělými parťáky. Obě mají slušný studovaný záznam v působení na náš mozek. Zatímco Brahmi se ukazuje, že ovlivňuje spíše dlouhodobou paměť, Rozchodnice funguje dobře pro pozornost a zmírnění stresu. Pozornost a dlouhodobá paměť jsou přitom alfou a omegou při tom, když se mozek učí. K nim jsme ještě přimíchali třetího souputníka - houbu "korálovec ježatý" nebo-li Lion 's mane. Ta spolu s Brahmi ovlivňuje samotnou schopnost mozku měnit se, které se říká "neuroplasticita".

Složení

 • Brahmi certifikovaný extrakt 500 Mg: poměr 20 % bacosidů
 • Rhodiola Rosea extrakt 200mg (10:1)
 • Lion's mane certifikovaný extrakt (Korálovec ježatý) 400mg (50% polysacharidů)
 • 50 kapslí v balení

 

Jak MIND užívat

Dopřejte si MIND dlouhodobě před a po kognitivních či fyzických aktivitách. Tak se projeví maximální potenciál kombinace extraktů bylin a hub.

Doporučujeme 2 kapsle MIND před, nebo po výkonu (jak psychickém, tak fyzickém)

Náš příběh

Taky vás baví poznávat svůj mozek? Jsme Brain We Are a už 6 let nás fascinuje mozek a jeho fungování. Ovlivňuje totiž všechny aspekty výkonu, chování a veškerého prožívání světa kolem i vlastního těla. Proto bychom se o něj měli starat. Cokoliv, co děláme má původ v zákrutech mozku a jeho schopnostech. Speciálně pak ve schopnosti učit se a soustředit se. Právě paměť s pozorností jsou superschopnosti, díky kterým je lidský život tak pestrobarevný a právě to nás vedlo k otázce:

"Jak si můžeme svou paměť a pozornost zlepšovat?"

Posledních několik let jsme tak strávili studiem a honbou za nejlepším mozkem, co jsme kdy měli. Vytahujeme ze světa vědy strategie a nástroje, co fungují. Mezi ně patří i několik vyvolených bylin a medicinálních hub, které se ze studií jeví jako nejlepší parťáci. Ty, za které se aktivně stavíme a sami je konzumujeme, jsme se rozhodli ve spolupráci s českou rodinou firmou mistrů kvalitních bylin z herbal-store vložit do naší "pilulky" Brain We Are MIND. 

Skladování

Gotu Kola je doplňkem stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu.

 

Upozornění:
“Naší specializací není klinická medicína. Vycházíme z vědy a množství studií založených jak na zvířecích tak lidských modelech. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

Hodnocení

1 hodnocení a 0 uživatelských recenzí

 • 5 1x
 • 4 0x
 • 3 0x
 • 2 0x
 • 1 0x
Jakub Szewieczek 23.08.2021 12:35 (Neověřené hodnocení)

Spinner

Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies.