Právě jsme pro Vás naskladnili nové zboží ! Naleznete jej v sekci NOVINKY.
Brain We Are - Cordyceps 50x550mg extrakt

Brain We Are - Cordyceps 50x550mg extrakt1002

V tradičních užití Cordyceps pomáhal s regenerací nervové soustavy, únavou, přirozenou obranyschopností a vitalizací. Dnes víme, že Cordyceps působí jako adaptogen a pomáhá s energií a prokrvováním tkání včetně mozku. 

290
252 Kč bez DPH
Skladem
Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně Přistupujeme k člověku a zdraví komplexně
Pro produkty hledáme vědecké studie Pro produkty hledáme vědecké studie
Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme Nabízíme jen to, co sami aktivně využíváme
 • Detailní popis
 • Hodnocení 2

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Cordyceps (Cordyceps sinesis) je vzácná houba, která parazituje a roste na housenkách. Proto se jí také česky říká Housenice čínská. Cordyceps považujeme za jednu z nejužitečnějších a nejazjímavějších hub. Používala se po staletí v tradiční čínské medicíně a následně si jej vzala do hledáčku i věda a pak biohackeři. V tradičních užití Cordyceps pomáhal s regenerací nervové soustavy, únavou, přirozenou obranyschopností a vitalizací. Dnes víme, že Cordyceps působí jako adaptogen a pomáhá s energií a prokrvováním tkání včetně mozku. 

60 kapslí 550mg extraktu (50% polysacharidů) z Cordycepsu

Složení a látky

 • Adenosin, triterpeny, B-glukany, antioxidanty, ergosterol, mannitol, cordycepin, ophinocordin - Aktivují sirtuinové dráhy přes AMPK a PGC1-a a rapamycinovou dráhu. 
 • Cordycepin: Podpora vitalizace - Podobá se molekule adenosinu, a tak se podílí i na tvorbě energie v mitochondriích. V mozku zvyšuje AMPA receptory a flexibilitu s citlivostí synapsí. 
 • Ophinocordin: Anti-fungální, proti nechtěným houbovým patogenů

 

Dávkování

 • 1-2 kapsle půl hodiny před jídlem po dobu 2-3 týdnů. Následně alespoň týden pauza. Po 3 měsících zařadit delší pauzu, alespoň měsíc.

 

Skladování

Gotu Kola je doplňkem stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu.

 

Upozornění:
“Naší specializací není klinická medicína. Vycházíme z vědy a množství studií založených jak na zvířecích tak lidských modelech. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

Hodnocení

2 hodnocení a 0 uživatelských recenzí

 • 5 2x
 • 4 0x
 • 3 0x
 • 2 0x
 • 1 0x
Kateřina Vilhelmová 08.09.2021 09:11 (Neověřené hodnocení)

Jakub Szewieczek 23.08.2021 12:35 (Neověřené hodnocení)

Spinner

Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies.